user_mobilelogo

 

Ako by si mali ľudia zabezpečiť byty počas ich neprítomnosti, či dovoleniek? Existuje viacero typov cylindrických vložiek a kľúčov na zamykanie? Aké sú rozdiely medzi nimi, výhody prípadne nevýhody..

Aké sú vychytávky na ochranu pred zlodejmi? Naša spoločnosť dováža bezpečnostné dvere do interiéru aj exteriéru od rôznych dodávateľov, ktorých ponuky si môžete prezrieť:

 

 

Perfect Door
Firma Perfect Door je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem na poľskom trhu. Vďaka dlhej tradícii a investícii do nových technológií sa podarilo získať stabilné postavenie na trhu interiérových dverí a zárubní. Spoločnosť je rýchlorastúca a neustále obohacuje ponuku vzorov a farieb. 
 
 
 
 
 

 

Perfect Door
Dvere DRE - Interiérové dvere sú vyrábané vo fólii, prírodnej dyhe, laminované alebo celosklenené podľa jednotlivých modelov. Novinkou sú lesklé dvere s laminátovým povrchom. Ku všetkým modelom je možné objednať obložkové zárubne. Možné je ich skombinovať aj s posuvným systémem na stenu.
 
 
 
 
 

 

Invado
INVADO so sídlom v obci Dzielna patrí medzi poľskými výrobcami okien a dverí, podlahových a ukončujúcich líšt z MDF a sosnových lepených hranolov medzi tých, ktorí sa najpružnejšie rozvíjajú a sú vedúcimi dodávateľmi komponentov pre nábytkársky priemysel. Svoju pozíciu na trhu buduje na základe dvadsaťročných skúseností a neustálych investícií do technológie, ľudí a zdokonaľovania kvality.
 
e-mai na posuvné systémyl: www.invado.pl/sk/produkty/posuvne-systemy
linky na kotalógy na stiahnutie: www.invado.pl/kontakt/materialy-do-pobrania