user_mobilelogo

 

Spríjemnite prostredie svojho domova doplnkom v podobe zimnej záhrady alebo na ňu premeňte svoju existujúcu terasu pomocou posuvného zasklenia.

V teplejších mesiacoch otvoríte posuvné sklá a môžete si naplno vychutnať čerstvý vzduch a slnečné lúče. V chladnejších mesiacoch si na zasklenej terase vychutnáte chvíle bez dažďa, snehu, vetra, nečistôt alebo listov. Pomocou bezrámového posuvného zasklenia Lumon si môžete vytvoriť vysnívaný vonkajší obytný priestor.

 

Najjednoduchším spôsobom, ako získať zasklenú terasu, je nainštalovať sklenené panely na terasu s hotovým zastrešením. Posuvné bezrámové alebo rámové sklenené prvky premenia váš dvor na elegantnú zasklenú terasu. Zasklenie terasy možno použiť aj v spojení s konštrukciou z dreva a hliníka, pričom zvislé stĺpy a vodorovné strešné prvky sú drevené. Pre dokonale zladenú terasu si môžete vybrať z viacerých farebných variácií hliníkovej konštrukcie. Na dosiahnutie vyššej miery súkromia možno použiť aj farebné, pieskované alebo iné špeciálne sklá. Na posuvné sklenené prvky a strechu navyše možno nainštalovať štýlové žalúzie, ktoré sa dajú nastaviť podľa teploty v miestnosti či potreby väčšieho súkromia.

 

Naša spoločnosť dováža vonkajšie dvere domov a vchodové dvere do interiéru od rôznych dodávateľov, ktorých ponuky si môžete prezrieť: